اسکنر سه بعدی به هنرمند مجسمه ساز کمک می کند تا مجسمه ی اسب را بسازد

هنرمند برنده جایزه ترنر، مارک والینگر، مجسمه جدید خود "اسب سفید" را در خارج از دفتر مرکزی لندن شورای بریتانیا در بازار به نمایش گذاشت.
اسکنر سه بعدی در ساخت مجسمه
 
 
اسب سفید ساخته شده از سنگ مرمر و رزین، یک نسخه کوچکتر از مجسمه سازی 50 میلیارد دلاری والرینجر است که در آبنس فلوی کنت ساخته شده است.
 
اسکنر سه بعدی
 
با کمک تکنسین های آزمایشگاه اسکنر سه بعدی، یک اسب زنده با استفاده از یک اسکنر سه بعدی اسکن شده است تا بتواند یک نمایش دقیق برای تولید در دسترس باشد؛ سپس مدل سه بعدی برای ساخت یک ساختار قوی از مخلوط رزین، سنگ مرمر و فولاد استفاده شد.
 
"اسب سفید" اکنون در خارج از مقر شورای بریتانیا در یک پایه گسترده ای از سنگ پورتلند قرار دارد.
 
اسکن سه بعدی
 
در سال 2008، مارک والینگر پروژه "برجسته ابوسفلایت" را با طرح خود برای ساخت یک اسب سفید 25 برابر اندازه واقعی و 50 متر بلندتر، که بزرگترین کار هنری عمومی در انگلستان بود، به دست آورد.
 
این برنامه به دلیل رکود اقتصادی در انگلستان متوقف شد. والنر امیدوار است که مجسمه جدید وی کمک مالی برای نسخه اصلی، که هزینه ای بالغ بر 12 میلیون تا 15 میلیون پوند دارد را دارد داشته باشد.
 
رئیس شورای بریتانیا گفته است : وجود اسب سفید در مرکز لندن، یک چشم انداز فوق العاده دارد که انجمن های مختلف قدیمی و مدرن، جنگ و صلح، روستایی و شهری، ورزشی و تفریحی را تشویق می کند تا از این شهر دیدن کنند و بدین خاطر یک تکنیک جذب گردشگر می باشد. 
اسکن سه بعدی و ساخت مجسمه

جدیدترین مقالات

پرینتر سه بعدی چیست ؟

 پرینتر سه بعدی به تولیداتی اطلاق می شود که به صورت فزاینده از داده هایی از نرم افزار های طراحی( CAD )  به شکل لایه ای قسمت های سه بعدی را تولید میکنند.اهمیت ای

مزایا و معایب پرینت سه بعدی

دانستن این امر که تکنولوژی پرینتر های سه بعدی به سرعت در حال پیشرفت است حیاتی بوده که این تکنولوژی نه تنها با مجموعه فواید جدانشدنی همراه است بلکه عقب ماندگی به خاطر روند

کاربردهای اسکن سه بعدی

 اسکن سه بعدی یکی از تکنولوژی های بسیار کارگشا در عرصه های مختلف زندگی بشر بوده است به گونه ای که پس از ورود تجهیزات اسکنر سه بعدی  به عرصه های مختلفی چون صنایع

موارد بیشتر