معرفی اسکنر Peel 3-CAD

 
 
امروزه برای تسریع مراحل اولیه طراحی ابزارهای مختلفی وجود دارد. تبلت هایی با گرافیک بالا جایگزین تخته های طراحی شده اند و با چاپگرهای سه بعدی می توان خیلی راحت آن ها را چاپ کرد. سال ها قبل به عنوان مثال برای ساخت یک مجسمه باید طراح، مدلی را می ساخت و بعد از چند روز مجسمه در اختیار کاربر قرار می گرفت. اما امروزه در نرم افزارهای طراحی مانند CAD مدل ایجاد می شود و با پرینتر به سرعت چاپ می شود.
اخیرا هزاران ابزار جدید مانند اسکنر و پرینتر سه بعدی در اختیار طراحان و سازندگان هست و منجر به کارآمدتر شدن فرآیند طراحی و ساخت و تولید می شود. با اسکنر سه بعدی می توان اشیا را در کمترین زمان اسکن کرد، آنها را مهندسی معکوس کرد، داده های به دست آمده را بایگانی کرد و تجزیه و تحلیل کرد تا نتیجه دلخواه را به دست آورد.
 
انواع اسکنر سه بعدی
یکی از این اسکنرها که به تازگی در میان انواع اسکنر مطرح شده است نوع Peel 3.CAD است. این اسکنر راه حلی برای تمام نیازهای مهندسی معکوس شماست. می توانید به راحتی اسکن خود را انجام دهید و اطلاعات به دست آمده را به راحتی وارد نرم افزارهای طراحی کنید. قیمت این اسکنر چیزی حدود 11990 دلار آمریکاست.

بررسی ویژگی های این اسکنر

 
اسکن سه بعدیاسکن سه بعدی خدمات اسکن سه بعدی اصفهان
 

این اسکنر با نرم افزار Peel 3.CAD ارائه شده است. این نرم افزار، یک نرم افزار مهندسی معکوس خاص است که دقیقا برای این اسکنر طراحی شده است.  Peel 3.CAD به گونه ای است که زمان پردازش آن بسیار کوتاه است و به سرعت مش ها را بهینه می کند.
می توان گفتPeel.CAD  پلی به یک ماژول CAD است و خروجی هایی با پسوند های .csv، .igs، .stp و .dxf صادر می کند. Peel.CAD برای کار با Autodesk، Solidworks و Inventor بسیار محبوب است.
 
خدمات اسکن سه بعدی اصفهان
همچنین یک پک حفاظتی کامل برای این اسکنر ارائه شده است که شامل آستین سیلیکونی، پوشش لنز، محافظ شیشه گوریلا و یک سیم پیچ کابلی می باشد. با استفاده از این پک با تخریب مکانیکی این دستگاه خداحافظی کنید.
 
انواع اسکنر سه بعدی
 
 

جدیدترین مقالات

ماشین سنگ زنی CNC

 از ابتدای روش سنگ زنی، امکاناتی برای انجام کوتاه تر و با کیفیت تر این فرایند وجود داشته است، اما فوق مدرن ترین روش، ماشین های سنگ زنی CNC هستند.

استفاده از پرینت سه بعدی برای ساخت سمعک سفارشی

یک برنامه آزمایشی در اردن برای کمک به بیماران کم شنوا راه اندازی شد که در آن به کمک اسکنر و پرینتر سه بعدی سمعک های سفارشی برای هر بیمار ساخته می شود.

ترموفرمینگ

 ترموفرمینگ روشی است که در آن تخته ای از ورق ترموپلاستیک گرم می شود و به حالت شکل مورد نظر تغییر حالت می دهد و در ساخت محصولات بسته بندی و ساخت قطعات بزرگ مانند وان

موارد بیشتر