سه فاکتور اصلی در چاپ سه بعدی مولتی متریال

هدف ما افزایش طیف موادی ست که چاپگر های سه بعدی قادر به ساخت میباشد.( که ما معتقدیم این برای مفید تر بودن چاپگر های سه بعدی ضروریست.) برای اجرای این هدف سه فاکتور اصلی وجود دارد.
درابتدا ما  palette (که محصول اول ماست) و palette+ (که آخرین محصول است) را با هم مقایسه میکنیم تا شما بتوانید به روند پیشرفت ما بر روی هر کدام از این سه فاکتور دسترسی داشته باشید.( و بنابراین بتوانید روند پیشرفت ما برای رسیدن به این هدف را دنبال کنید.)

فاکتور اول : قابلیت اطمینان و تجربه کاربری

افزایش قابلیت اطمینان کلی تکنولوژی ما (که به طور قابل توجهی بر تجربه کاربری آن تأثیر می گذارد). برای اینکه تکنولوژی مفید باشد، باید به اندازه کافی قابل اعتماد باشد. یک ماشین که در سفر دوم  خراب می شود ارزش کافی را ندارد. همین امر در مورد  تکنولوژی چاپ سه بعدی و پالت نیز صدق میکند : هرچه آن را قابل اتکا تر کنیم ، مفید تر میشود.
موارد اصلی که باعث پیشرفت در عملکرد پالت می شوند عبارتند از: پیشرفت های سخت افزاری، سیستم عامل بهتر (الگوریتم های اسپلایزینگ) و روش های کاملا جدید برای برش و مدل سازی مواد مولتی متریال.

 پیشرفت های سخت افزاری

مکانیزم اسپلایزی اصلی پالت. ما در مورد جزئیات پیشرفت در مکانیسم تکثیر هسته در اینجا بیشتر توضیح خواهیم داد.
نسل دوم ما  متصل کننده ای ما در پالت، که باعث بهبود در قابلیت اطمینان و ساده  سازی تعمیر و نگهداری میشود.
سیستم عامل : سازگاری قابلیت استفاده بیشتر و ویژگی های دیگر.
در Palette +، ما همچنین سیستم عامل مان را با نگارش منوی بهترو الگوریتمهای متصل کننده بهتر نو سازی کردیم  و اطلاعات بیشتری در دسترس و در منو های مختلف قرار دادیم. ما همچنین در حال راه اندازی Chroma 2.0 هستیم. با گذشت زمان، نسل های دیگر سخت افزار / سیستم عامل را منتشر خواهیم کرد.

نرم افزار CANVAS:

ما همچنین در حال راه اندازی CANVAS در محدوده زمانی  پایان سال جاری هستیم. CANVAS به دنبال بهبود بخشیدن به مدل سازی و برش زنی چاپ مولتی متریال و چند قسمتی است.

فاکتور 2: دسترسی (قیمت):

ما معتقدیم که کاهش قیمت تکنولوژی ما برای افزایش پذیرش آن به عنوان استاندارد صنعتی بسیار مهم است. کاهش قیمت فوق العاده دشوار است و زمان می برد اما تا کنون با ایجاد راندمان تولید و دستیابی به سطوح بالاتر ما توانسته ایم قیمت پالت را به پالت + به اندازه 20٪ در یک دوره 12 ماهه کاهش دهیم.
ما قصد داریم تکنولوژی و سخت افزار ما با اکثریت 5 میلیون چاپگر که در سال 2020 عرضه می شود، ادغام شده و برای اینکار، ما معتقدیم که کاهش قیمت  آن بسیار مهم است.

فاکتور سوم : سازگاری مواد

  ما می خواهیم تعداد موادی را که می توان در پرینترهای سه بعدی ترکیب کرد را افزایش دهیم. ما معتقدیم که با فراهم کردن قابلیت  ایجاد اشیا با مجموعه ای متنوع از مواد متفاوت در چاپ سه بعدی می تواند تبدیل به یک وسیله همه کاره که قابلیت های متفاوتی داردعرضه کرده و بازار خود را گسترش دهیم .
ترکیب پلیمرهای انعطاف پذیر و سفت و سخت برای ساخت قطعات هرگز قبلا امکان پذیر نبود.
با افزایش طیف اجزای کاربردی که می توان با چاپ سه بعدی ایجاد کرد، ما اجازه می دهیم که شرکای ما  ایجاد ارزش کرده و راه به بازارهای جدید را باز کنند (به عنوان مخالفت با تغییر ارزش از یک بازیکن به دیگری و فرض بر این که بازار چاپ 3D بازاری نزولی ست.)
این سه عامل کلیدی برای ما در انجام مأموریت ما برای مفید تر کردن چاپ سه بعدی است. اگر ما موفق شویم، ما انتظار داریم:
چاپ سه بعدی 3D را به عنوان استاندارد صنعتی قرار دهیم.
بازار کل و جهانی چاپ 3D را گسترش دهیم.جدیدترین مقالات

مشکلات احتمالی چاپگرهای سه بعدی

 یکی از مزایای پرینت سه بعدی این است که قطعه به صورت لایه به لایه چاپ می شود و برای هر لایه جداگانه نازل می تواند به راحتی حرکت کند، اما این تغییر موقعیت نازل باعث ک

انواع مختلف پلاستیک و کاربردهای آنها

 پلاستیک به سادگی که اکثر مردم فکر می کنند نیست. پلاستیک ها با هم متفاوت هستند و هر کدام خواص خود را دارند. برخی از آنها را می توان چندین بار استفاده کرد، و برخی دیگ

فناوری اسکن سه بعدی پا و تحول در صنعت کفش ارتوپدی

این فناوری ممکن است کمی پیچیده باشد ولی انقلابی عظیم در صنعت کفش ایجاد می کند. با این فناوری مشتری هایی با پاهای حساس دیگر لازم نیست برای انتخاب کفش وقت زیادی صرف کنند.&n

موارد بیشتر