اسکنر سه بعدی به هنرمند مجسمه ساز کمک می کند تا مجسمه ی اسب را بسازد

 هنرمند برنده جایزه ترنر، مارک والینگر، مجسمه جدید خود "اسب سفید" را در خارج از دفتر مرکزی لندن شورای بریتانیا در بازار به نمایش گذاشت.

اسکنر سه بعدی در ساخت مجسمه
 
 
اسب سفید ساخته شده از سنگ مرمر و رزین، یک نسخه کوچکتر از مجسمه سازی 50 میلیارد دلاری والرینجر است که در آبنس فلوی کنت ساخته شده است.
 
اسکنر سه بعدی
 
با کمک تکنسین های آزمایشگاه اسکنر سه بعدی، یک اسب زنده با استفاده از یک اسکنر سه بعدی اسکن شده است تا بتواند یک نمایش دقیق برای تولید در دسترس باشد؛ سپس مدل سه بعدی برای ساخت یک ساختار قوی از مخلوط رزین، سنگ مرمر و فولاد استفاده شد.
 
"اسب سفید" اکنون در خارج از مقر شورای بریتانیا در یک پایه گسترده ای از سنگ پورتلند قرار دارد.
 
اسکن سه بعدی
 
در سال 2008، مارک والینگر پروژه "برجسته ابوسفلایت" را با طرح خود برای ساخت یک اسب سفید 25 برابر اندازه واقعی و 50 متر بلندتر، که بزرگترین کار هنری عمومی در انگلستان بود، به دست آورد.
 
این برنامه به دلیل رکود اقتصادی در انگلستان متوقف شد. والنر امیدوار است که مجسمه جدید وی کمک مالی برای نسخه اصلی، که هزینه ای بالغ بر 12 میلیون تا 15 میلیون پوند دارد را دارد داشته باشد.
 
رئیس شورای بریتانیا گفته است : وجود اسب سفید در مرکز لندن، یک چشم انداز فوق العاده دارد که انجمن های مختلف قدیمی و مدرن، جنگ و صلح، روستایی و شهری، ورزشی و تفریحی را تشویق می کند تا از این شهر دیدن کنند و بدین خاطر یک تکنیک جذب گردشگر می باشد. 

اسکن سه بعدی و ساخت مجسمه

جدیدترین مقالات

تلرانس هندسی

 تلرانس به معنای تعیین محدوده تغیرات مناسب برای همه ویژگی های خاص طراحی است، تا میزان تائید محصول را در محدوده ی تولید به حداکثر برسد. GD&T چندین مزیت دارد و از

قالبسازی اکستروژن

 اکستروژن یکی از پرکاربردترین فرآیندهای تولید در بسیاری از صنایع است. هر قطعه ای که با مقطع ثابت طولانی باشد، به احتمال زیاد از روش اکستروژن ساخته شده است.

قالب دایکاست

قالب دایکاست یا ریخته گری فرآیند ساخت برای تولید قطعاتی است که دارای ابعاد دقیق و تعداد بالا هستند، که با استفاده از قالب های فلزی ساخته می شوند.Normal0falsefalsefalseEN-

موارد بیشتر