اسکنر سه بعدی به هنرمند مجسمه ساز کمک می کند تا مجسمه ی اسب را بسازد

 هنرمند برنده جایزه ترنر، مارک والینگر، مجسمه جدید خود "اسب سفید" را در خارج از دفتر مرکزی لندن شورای بریتانیا در بازار به نمایش گذاشت.

اسکنر سه بعدی در ساخت مجسمه
 
 
اسب سفید ساخته شده از سنگ مرمر و رزین، یک نسخه کوچکتر از مجسمه سازی 50 میلیارد دلاری والرینجر است که در آبنس فلوی کنت ساخته شده است.
 
اسکنر سه بعدی
 
با کمک تکنسین های آزمایشگاه اسکنر سه بعدی، یک اسب زنده با استفاده از یک اسکنر سه بعدی اسکن شده است تا بتواند یک نمایش دقیق برای تولید در دسترس باشد؛ سپس مدل سه بعدی برای ساخت یک ساختار قوی از مخلوط رزین، سنگ مرمر و فولاد استفاده شد.
 
"اسب سفید" اکنون در خارج از مقر شورای بریتانیا در یک پایه گسترده ای از سنگ پورتلند قرار دارد.
 
اسکن سه بعدی
 
در سال 2008، مارک والینگر پروژه "برجسته ابوسفلایت" را با طرح خود برای ساخت یک اسب سفید 25 برابر اندازه واقعی و 50 متر بلندتر، که بزرگترین کار هنری عمومی در انگلستان بود، به دست آورد.
 
این برنامه به دلیل رکود اقتصادی در انگلستان متوقف شد. والنر امیدوار است که مجسمه جدید وی کمک مالی برای نسخه اصلی، که هزینه ای بالغ بر 12 میلیون تا 15 میلیون پوند دارد را دارد داشته باشد.
 
رئیس شورای بریتانیا گفته است : وجود اسب سفید در مرکز لندن، یک چشم انداز فوق العاده دارد که انجمن های مختلف قدیمی و مدرن، جنگ و صلح، روستایی و شهری، ورزشی و تفریحی را تشویق می کند تا از این شهر دیدن کنند و بدین خاطر یک تکنیک جذب گردشگر می باشد. 

اسکن سه بعدی و ساخت مجسمه

جدیدترین مقالات

قالب تزریق پلاستیک چیست؟

قالب تزریق پلاستیک یک فرآیند رایج است که برای ساخت اجزای پلاستیکی مورد استفاده صنایع مختلف می باشد.

تکنولوژی SLA

Stereolithography یا SLA نوعی فناوری چاپ سه بعدی است که برای ایجاد مدل ها، الگوها، نمونه های اولیه، قطعات تولیدی و ... استفاده می شود.

اسکن سه بعدی و خدمات دندانپزشکی

اسکن سه بعدی دندان پزشکی جدیدترین فناوری است که به کمک آن دندانپزشک می تواند خیلی سریع و آسان شما را درمان کند

موارد بیشتر