Fuel3D طرح نهایی اسکنر دستی خود را به نمایش گذاشت


Fuel3D
اولین تصاویر از طراحی نهایی اسکنر سه بعدی رنگی خود را با بیش از 325،000 دلار در طول یک مبارزات انتخاباتی موفق در Kickstarter ارائه و به فروش رساند.

اسکن سه بعدی


Fuel3D
اختراع شده در دانشگاه آکسفورد اعلام کرد این محصول اولین اسکنر سه بعدی جهان برای ترکیب دوربین های استریل از قبیل calibrated با تصویربرداری فتوتریک برای ضبط و پردازش یک مدل سه بعدی در ثانیه است. اسکنر رنگی سه بعدی به طور اولیه برای بخش تصویربرداری پزشکی طراحی شد و به اندازه یک دوربین دیجیتال معمولی کار می کرد و بعد تر این محصول با قابلیت های بیشتری به صنعت و هنر ورود کرد. روش کار به این صورت است که هنگامی که یک عکس با اسکنر Fuel3D گرفته شود، داده های تصویر خام به داده های واقعی رنگی سه بعدی در نرم افزار گنجانده شده در اسکنر Fuel3D تبدیل می شود؛ سپس فایل داده رنگی سه بعدی را می توان از هر جهت مشاهده و اصلاح نمود و به عنوان منبعی برای چاپ سه بعدی استفاده کرد.

هنگام عکس برداری توسط این محصول امکاناتی از قبیل متعادل سازی رزولیشن و کار بر روی مربع طراحی در اختیار کاربران قرار داده می شود که آنها بتوانند ساختار نمونه ی مورد نظر را به ایده ی خود نزدیک کنند.

اسکن سه بعدی

پس از عملیات تصویر برداری، طرح نهایی در یک کادری نمایش داده می شود تا کاربران بتوانند دوربین را با موضوعی که اسکن می کنند، هماهنگ کنند، همچنین صفحه کامپیوتر متصل به اینترنت یک شبیه ساز واقعی برای نمایش را ارائه می دهد. علاوه بر این، این برنامه همچنین دارای یک برنامه کاربردی هدفمند است که شامل چراغ هایی نشانگر جهت روشنایی روی صفحه به منظور ارائه راهنمای بصری برای کاربر در هنگام ضبط است. در همین حال، چراغ های راهنما در هر یک از پنجره های ماژول با زدن فلش اطمینان حاصل می کند که دستگاه قادر است به آسانی مسیر ردیاب نوری Fuel3D را برای ضبط آسان به کار بیاندازد.

اسکنر Fuel3D تحولی در اسکنرهای سه بعدی است که بدینوسیله کاربران را قادر می سازد تا تصویر خود را نمونه برداری کنند و نهایتا با اعمال اصلاحات مورد نیاز به یک مدل سه بعدی تبدیل کرده و یا آن را در یک بازی ویدئویی قرار دهند.

کاربران می توانند جهت خرید این محصول آن را از  طریق فروشگاه Kickstarter بصورت اینترنتی درخواست کنند.


جدیدترین مقالات

مشکلات احتمالی چاپگرهای سه بعدی

 یکی از مزایای پرینت سه بعدی این است که قطعه به صورت لایه به لایه چاپ می شود و برای هر لایه جداگانه نازل می تواند به راحتی حرکت کند، اما این تغییر موقعیت نازل باعث ک

انواع مختلف پلاستیک و کاربردهای آنها

 پلاستیک به سادگی که اکثر مردم فکر می کنند نیست. پلاستیک ها با هم متفاوت هستند و هر کدام خواص خود را دارند. برخی از آنها را می توان چندین بار استفاده کرد، و برخی دیگ

فناوری اسکن سه بعدی پا و تحول در صنعت کفش ارتوپدی

این فناوری ممکن است کمی پیچیده باشد ولی انقلابی عظیم در صنعت کفش ایجاد می کند. با این فناوری مشتری هایی با پاهای حساس دیگر لازم نیست برای انتخاب کفش وقت زیادی صرف کنند.&n

موارد بیشتر